Виявлено незаконний видобуток корисних копалин !

Інспекторами сектору державного нагляду (контролю) надр Державної екологічної інспекції у Вінницькій області спільно із співробітниками Управління СБУ у Вінницькій області, під час здійснення рейдової перевірки у Гайсинському районі на околиці села Ободівка, виявлено факт самовільного користування надрами для видобування цегельної сировини (суглинок) на родовищі Ободівське-2. Видобування здійснювалось із використанням екскаватора, а видобута цегельна сировина була завантажена на автомобіль.

За даним фактом на місце незаконного видобутку було викликано слідчо-оперативну групу Гайсинського районного управління поліції, а автотранспорт заблоковано.

На правопорушників складено протоколи про адміністративне правопорушення за ст. 47 КУпАП (порушення права державної власності на надра), а також проводиться розрахунок збитків завданих державі внаслідок самовільного користування надрами.

Також, 02 червня 2021 року, під час спільної перевірки із представником Управління стратегічних розслідувань у Вінницькій області Департаменту стратегічних розслідувань національної поліції України інспекторами сектору виявлено факт самовільного видобування цегельної сировини на території Тульчинського району.

Встановлено, що суб’єкт господарювання продовжив користування надрами для видобування суглинку після зупинення на початку 2019 року дії спеціального дозволу на користування надрами чим порушив права державної власності на надра.

На сьогодні Управлінням стратегічних розслідувань у Вінницькій області з’ясовуються усі обставини даного правопорушення та вирішується питання щодо притягнення керівника підприємства до відповідальності.

         

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення