Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області знову зафіксовано незаконну рубку дерев

Спеціалістами відділу державного екологічного нагляду (контролю) природно-заповідного фонду, лісів та рослинного світу із залученням спеціалістів Державної екологічної інспекції України та співробітників Управління служби безпеки України у Вінницькій області,  було проведено позаплановий захід державного нагляду (контролю) в межах території державного лісогосподарського підприємства «Шепетівський військовий лісгосп».

Під час здійснення зазначеного позапланового заходу,  у межах Вінницького військового лісництва ДП «Шепетівський військовий лісгосп» було виявлено ряд порушень вимог природоохоронного законодавства у тому числі і факт незаконної рубки дерев у загальній кількості 59 шт. різних порід та діаметрів (на підставі лісорубного квитка, який виписаний із порушенням, тобто не запроектовано матеріалами лісовпорядкування).
Крім того, під час здійснення зазначеного заходу було виявлено 120 метрів кубічних необлікованої деревини, яка з участю спеціалістів Державної екологічної інспекції, спеціалістів Управління СБУ у Вінницькій області, була вилучена  Військовою прокуратурою Вінницького гарнізону Центрального регіону України.

             Відповідно до постанови Кабінету Міністрів України № 665 від 23.07.2018 року «Про затвердження такс для обчислення розміру шкоди, заподіяної лісу» було обраховано загальний розмір шкоди заподіяної внаслідок незаконної рубки дерев, яка  становить 271 422,47 грн.

Матеріали по даному факту було направлено до правоохоронних органів, для вирішення питання щодо відкриття кримінального провадження.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці