Підприємству-забруднювачу ВП «ЛАДИЖИНСЬКА ТЕС» АТ «ДНЕК ЗАХІДЕНЕРГО доведеться виконувати припис Інспекції !

       

Акціонерне товариство "ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО" (ВП «Ладижинська ТЕС») є об’єктом підвищеної небезпеки з обмеженим доступом, віднесене до потенційно-небезпечних об’єктів та об’єктів підвищеної небезпеки І ступеня небезпеки, а тому потрапило до рейтингу «ТОП-100 найбільших підприємств-забруднювачів», увійшовши зокрема до першої «десятки» забруднювачів атмосферного повітря.

    Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області в період з 10.02.2020 по 21.02.2020 року було проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства вищезазначеного підприємства.

   За результатами перевірки видано Припис від 24.02.2020 року щодо усунення виявлених порушень.

    В судовому порядку даний припис було скасовано, а саме 06.10.2020 року Львівським окружним адміністративним судом задоволено позов Акціонерного товариства «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» по справі за позовом Акціонерного товариства «ДТЕК ЗАХІДЕНЕРГО» до Державної екологічної інспекції у Вінницькій області про визнання протиправних дій, скасування припису.

    Фактично скасовуючи припис суд своїм рішенням поставив під сумнів діяльність Інспекції щодо виконання функції по забезпеченню дотримання вимог природоохоронного законодавства суб’єктом господарювання та компетентності щодо проведення позапланового заходу.

    29.10.2020 року Інспекцією подано апеляційну скаргу на рішення суду першої інстанції.

    15.02.2021 року перевіривши доводи викладенні в апеляційній скарзі Інспекції та дослідивши матеріали справи, Восьмий апеляційний адміністративний суд надав правову оцінку обставинам справи та прийняв рішення про задоволенню апеляційної скарги в повному обсязі.

     Такий результат став можливим завдяки професійним діям спеціалістів сектору правового забезпечення при підготовці апеляційної скарги, проведеному аналізу рішення суду першої інстанції щодо порушення вимог матеріального та процесуального права, наполегливості щодо доведення своєї позиції в суді апеляційної інстанції.
 

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці