Обстежено узбережжя річки Південний Буг на ділянці від Київського мосту до набережної Рошен

❗❗❗На адресу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області 22 листопада 2021 року надійшло повідомлення про забруднення річки Південний Буг, а саме великої плями біля пабу «Вінницька реберня». Спеціалістами відділу інструментально-лабораторного контролю Державної екологічної інспекції у Вінницькій області був здійснений оперативний виїзд мобільною лабораторією для детального вивчення ситуації.

Спеціалістами відділу обстежено узбережжя річки Південний Буг на ділянці від Київського мосту до набережної Рошен та здійснено відбір проб поверхневої води для визначення вмісту забруднюючих речовин в таких точках:

-🔹 р. Південний Буг біля Київського мосту;

-🔹 р. Південний Буг біля пабу «Вінницька реберня»;

-🔹 р. Південний Буг біля Центрального мосту;

-🔹р. Південний Буг набережна Рошен;

-🔹р. Тяжилівка перед впадінням у р. Південний Буг.


🕵Під час обстеження зазначеної ділянки річки поодинокі маслянисті плями спостерігались біля пабу «Вінницька реберня» та велике скупчення плям біля Центрального мосту. В інших місцях маслянистих плям не спостерігалось.

Наразі проводиться інструментально-лабораторне дослідження відібраних проб води на вміст основних забруднюючих речовин, концентрація яких нормується для водойм господарсько-побутового призначення.

Про результати дослідження буде повідомлено додатково.


ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці