Виявлено розчистку річки Згар без дозвільних документів

❗❗❗Інспекторами сектору державного екологічного нагляду (контролю) земельних ресурсів Державної екологічної інспекції у Вінницькій області в ході розгляду звернення громадянина виявлено, що невстановленими особами були проведені роботи із розчищення та планування території в межах прибережної захисної смуги річки Згар в районі вул. Кармелюка в смт. Літин Вінницького району Вінницької області. На момент обстеження території причетних осіб, що здійснювали дані роботи не встановлено.

Фактично дані роботи з розчистки р. Згар проведені без погодження з Вінницькою обласною державною адміністрацією, центральним органом виконавчої влади, що реалізує державну політику у сфері розвитку водного господарства та без здійснення оцінки впливу на довкілля, отримання рішення про провадження планованої діяльності та за відсутності позитивного висновку з оцінки впливу на довкілля, що порушенням ст. 86 Водного кодексу України та абзацу 8 пункту 10 частини 1 статті 3 Закону України «Про оцінку впливу на довкілля».

🕵За результатами виявленого правопорушення та з метою притягнення винних осіб до передбаченої чинним законодавством відповідальності, Інспекцією направлено заяву про вчинення злочину до правоохоронних органів.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці