Правопорушнику не вдалось уникнути відповідальності

❗❗❗Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області у грудні 2019 року виявлено факт незаконної рубки фізичною особою 174 дерев різних порід та діаметрів на території Копіївської сільської ради Тульчинського району на землях загального користування біля присадибної ділянки.

4 листопада 2021 року Тульчинським районним судом в режимі відеоконференції за допомогою відеозв’язку EasyCon прийнято рішення по справі за позовом Інспекції про стягнення 139775 грн. з правопорушника збитків завданих державі за порушення вимог природоохоронного законодавства.

Варто зазначити, що вказані дії (незаконна рубка дерев) є порушенням вимог статті 10 Закону України “Про рослинний світ” та пунктів 3, 4 Порядку видалення дерев, кущів, газонів і квітників у населених пунктах, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 01 серпня 2006 року №1045. Пункт 3 Порядку зазначає, що видалення зелених насаджень на території населеного пункту здійснюється за рішенням виконавчого органу сільської, селищної, міської ради на підставі ордера.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці