Відбулася спільна нарада з представниками НПП «Кармелюкове Поділля»

❗❗❗27 жовтня 2021 року в смт. Чечельник Вінницької області відбулася спільна нарада представників користувачів мисливських угідь розміщених на території НПП «Кармелюкове Поділля», служби державної охорони НПП «Кармелюкове Поділля» , першого заступника начальника Інспекції Ігоря ОСАДЧУКА та начальника відділу державного екологічного нагляду (контролю) тваринного світу та біоресурсів Інспекції Михайла КОСТИКА.

В зв’язку з відкриття сезону полювання на хутрову та копитну дичину на нараді були обговоренні план спільних заходів по боротьбі з браконьєрством в тому числі в межах НПП «Кармелюкове Поділля», особливу увагу було сконцентровано на тому, що у відповідності до ст. 21 ЗУ «Про природно-заповідний фонд України» на території національних природних парків полювання заборонено.

Державна екологічна інспекція у Вінницькій області, повідомляє, що 06 листопада 2021 року відбудеться відкриття сезону колективного полювання на диких копитних тварин: козулю європейську, кабана дикого, оленя європейського, а також на зайця – русака, лисицю червону, вовка та єнотовидну собаку.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці