Проведено відбір проб палива на одній з АЗС

❗❗❗Сектором державного ринкового нагляду Державної екологічної інспекції у Вінницькій області продовжується перевірки АЗС та відбір зразків автомобільних бензинів та дизельного палива. Так, 30 вересня цього року була проведена планова перевірка характеристик продукції (автомобільних бензинів та дизельного палива) на одній з АЗС Тульчинського району.

Під час перевірки на АЗС ФОП Ільченко А.Л., було прийнято рішення про відбір зразків автомобільних бензинів А-95-Євро5-Е5 та А-92-Євро5-Е5 які реалізовуються даною АЗС. Вказані нафтопродукти були направлені до незалежної акредитованої лабораторії ТОВ «ІНСПЕКТОРАТ Україна» для проведення випробування (експертизи), щодо якості даних нафтопродуктів та відповідності Технічному регламенту.

Відповідно до протоколів випробувань, наданих незалежною акредитованою лабораторією – всі автомобільні бензини, які реалізовується на АЗС ФОП Ільченко А.Л., повністю відповідають Технічному Регламенту щодо вимог до автомобільних бензинів, дизельного, суднових та котельних палив затвердженого постановою КМУ від 1 серпня 2013 року № 927.

🕵Нагадуємо, що відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 28.12.2016 № 1069 «Про затвердження переліку видів продукції, щодо яких органи ринкового нагляду здійснюють державний ринковий нагляд», Державна екологічна інспекція у Вінницькій визначена органом державного ринкового нагляду щодо автомобільних бензинів, дизельного, суднового та котельного палив на підконтрольній території.

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці