До уваги суб’єктів господарювання!

❗❗❗Постановою Кабінету Міністрів України від 17 грудня 2012 №1221 «Деякі питання збирання, перевезення, зберігання, оброблення (перероблення), утилізації та/або знешкодження відпрацьованих мастил (олив)» передбачено, що суб’єкти господарювання, які здійснюють діяльність у сфері поводження з відпрацьованими мастилами (оливами), щоквартально, до 10 числа наступного місяця подають до Державної екологічної інспекції у Вінницькій області інформацію про стан поводження з відпрацьованими мастилами (оливами) за формою згідно з додатком 5 згаданої постанови.

Державна екологічна інспекція у Вінницькій області наголошує, що неподання суб’єктом господарювання документів обов’язкової звітності за два звітні періоди підряд без поважних причин або без надання письмових пояснень про причини, що перешкоджали поданню таких документів, є підставою для проведення позапланових перевірок зі здійснення державного нагляду (контролю) у галузі дотримання вимог природоохоронного законодавства відповідно до Закону України «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності».

🕵Вищезазначену інформацію необхідно надавати за встановленою Порядком формою на адресу Державної екологічної інспекції у Вінницькій області вул. 600-річчя, 19, м. Вінниця або на E-mail vindei@ukr.net

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці