Вжиття заходів реагування до правопорушників

❗❗❗ Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області у квітні 2021 року проведено позапланову перевірку дотримання ТОВ «Шляховик-МКІ» вимог природоохоронного законодавства. В ході перевірки встановлено, що підприємство здійснює викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря без відповідного дозволу від джерел викидів, що є порушенням вимоги ст. 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря».

13 вересня 2021 року Вінницьким окружним адміністративним судом прийнято рішення застосувати заходи реагування у сфері державного нагляду (контролю) до ТОВ «Шляховик-МКІ» у вигляді зупинення використання підприємством джерел викиду, які експлуатуються без відповідних дозвільних документів, до отримання суб’єктом господарювання дозволу на викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря.

Статтею 11 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» встановлено, що викиди забруднюючих речовин в атмосферне повітря стаціонарними джерелами можуть здійснюватися на підставі дозволу.

Відповідно до статті 12 Закону України «Про охорону атмосферного повітря» господарська чи інші види діяльності, пов’язані з порушенням умов і вимог до викидів забруднюючих речовин в атмосферне повітря і рівнів впливу фізичних та біологічних факторів на його стан, передбачених дозволами, може бути обмежена, тимчасово заборонена (зупинена) або припинена відповідно до законодавства.

eкологічна мапа

Стихійне сміттєзвалище? Не знаєте куди звернутись? Повідомте нам та відслідковуйте статус вирішення!
Залишити звернення

ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці