Засмічення твердими побутовими відходами земельних ділянок !

❗❗❗Державною екологічною інспекцією у Вінницькій області в ході здійснення рейдових перевірок виявлено факти розміщення стихійних несанкціонованих сміттєзвалищ на території с. Пеньківка та смт. Стрижавка Вінницького району.

Враховуючи вищевикладене, інспекторами відділу державного екологічного нагляду (контролю) поводження з відходами та небезпечними хімічними речовинами проведено позапланову перевірку дотримання вимог природоохоронного законодавства Стрижавської селищної ради в частині поводження з відходами.

За результатами проведеної перевірки Стрижавській селищній раді видано припис щодо забезпечення ліквідації виявлених стихійних несанкціонованих сміттєзвалищ. Керуючись ст. 42 Закону України «Про відходи» відповідальну особу притягнуто до адміністративної відповідальності у вигляді накладення штрафу.

⚠⚠⚠Крім того, на даний час Інспекцією здійснюється розрахунок розміру шкоди, зумовленої засміченням твердими побутовими відходами земельних ділянок які знаходяться на території с. Пеньківка та смт. Стрижавка Вінницького району Вінницької області.ДАЙДЖЕСТ НОВИН

Головне – у вашій скриньці